CLUBDIPLOMADAG DONGEN 29/10-2011
 
Deze wedstrijd is de afsluiting van het seizoen 2011 behoudens de GoldCup. Voor het tiende jaar werd deze CD gehouden op de terreinen van Rinus Biemans, prima locatie en goed georganiseerd mede dankzij keurmeesters en helpers.
Van de 80 gestarte honden vielen er voortijdig 5 af. Van de 23 C-honden behaalden er 12 het diploma, bij de 41 B-honden behaalden er slechts 5 het B-diploma en bij de 11 A-honden behaalden er 2 het A-diploma.
 
Hieronder volgt de uitslag:


                       Diploma A 
 
94 1e Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof Rob Dings
90 2e One And Only Indy v.d. Loenense Hoeve Miranda Schaap
             
 
 
  Winnaars A-klasse
 
 
                       Diploma B
 
77   One of Us v.d. Loenense Hoeve * Wim van Loenen
75 1e Grandeur de la Chasse Aimee E.P.M. Eggen
    More Tail More Fun´s Golden Lenco * L.G.Geelhoed
    Never Give Up Clèr v.d. Loenense Hoeve * Trudy den Boesterd
73 2e Fiveshill Who Do You Love John Kuijpers
    At Sticker LUMI´s Golden * Anita Metselaar
71 3e Bibiche Brook's True Friends Agnes Nowacki-Crijns
70   Smooth Operators Noble Silke (flat.) * A.C.M. de Moor
69   Grandeur de la Chasse Ariane T. Klunder
67   Nev's Dream Shendor v.d. Hooydamhoeve (lab.) M.J. Ripzaad

 
 
 
 
   Winnaars B-klasse
 
  

  
 
    Diploma C  
       
49   Give me true love v. 't Keijsershof * A. Hartman
    Summer Night City v.d. Loenense Hoeve * J.J.M. Vogelaar
48   Häsel v.d. Gerry Hoeve * M.W.A.P. van den Brink
  1e Dorado (lab.) B.A.M. Sengers
    Cindy * A.P. Suijkerbuijk
    Whispering Oaks Indian Fox * Herman Riemslag
    Jack v. Kempendal * D. Soumokil
    Savage Timothy v.d. Gerry Hoeve * Titia Dijkgraaf-Galema
47   Autumn Avanti of the Golden-Dune's * H.C. Poortvliet
    Voulez Vous v.d. Loenense Hoeve * W. Buijze-Veer
    Under Attack v.d. Loenense Hoeve * Stephan Schaap
    More Tail More Fun´s Golden Levy * D. Wessels
45   Let Me Be The One of Duke's Place * M. van Leeuwen
    Lowlands Black Energy Bravetimber (flat.) * T.J. van Dam
    Perpekim´s Splendid Sapphire * J. Huizer
44   Spring Dance from White Golden Home * Aart Romijn
    I Have A Dream v.d. Loenense Hoeve * G. Schuurmans
  2e Raving Rascal Amazing Minnesota J.A. van Kalken
    Friet van de Zarina Zarola * Ellen Meerssman-Dekker
    More Tail More Fun´s Golden Basco * T.T.F. Evers
43   Faithful Linus of Gina's Home * Hans Boegershausen
    Thorn Mill Indyra * C.M. van der Bijl
    Dylan (lab.) * H. van Hoften
    Fröken Syringa v.h. Seringenland * Renske Maarse
    String Of Pearls Flower Power * D.J.T. Vogelaar
42 3e Argi Utah v.d. Vijf Akkers E.C. Zwarteveld
    Merels Victor uit 't Labradorium (lab.) * H. Haspels-Mensink
    Whispering Oaks Ide A. van den Boom
    Raving Rascal Amazing Oregon E. Voorhagen-Vlegels
    Rhineferry's Bellefleur (toll.) A.M. Albersen
    Fröken Euphorbia v.h. Seringenland * Dorien Maarse
    Arkays Kay v.d. Rooise Heikant (lab.) * M.A. de Bel-Roos
41   Escuro (lab.) A. de Groot - van Breugel
    Blue Beauty v.h. Seringenland * Daphne Buis
40   Rosij's Noa uit 't Labradorium (lab.) R.H. Nieuwenhuijse
    Whispering Pines April Flower D.E. Heuvink-Honders
    Merels Sofie uit 't  Labradorium (lab.) * K. Beezemer
    Rosij's Jasmijn uit 't Labradorium (lab.) * H. Haspels-Mensink
    Brianna Brook's True Friends * C.E. Kappert
38   Roughcovers Fleurie (flat.) M.E. Bruinsma
    Brightmoor Badgerback (flat.) M.H.P.C. Bosman
    Matisse van de Neervaert (lab.) * D.C. Joffer
    Chessnut Celine v.d. Huisvennen Maria Jansens
    Melon Ocean from Olymphus Sparta (flat.) T. van Heugten
        
 
  winnaars C-klasse
 
Laatst aangepast op donderdag 07 maart 2013 01:44